doprava a platby

Příloha č. 3 Obchodních podmínek: Podmínky dopravy

 

Vzájemná práva a povinnosti Uživatele a Provozovatele, týkající se dopravy zakoupeného Zboží

  1. Zboží nabízené v E-shopu Provozovatele ze své povahy vyžaduje individuální dopravu.
  2. Dopravu zakoupeného Zboží zajišťuje Provozovatel na území České republiky zdarma, a to vlastními prostředky nebo prostředky třetích stran.
  3. Provozovatel a Uživatel si předem smluví datum dopravy a doručení Zboží.
  4. Uživatel je povinen ve smluveném čase zpřístupnit Provozovateli nebo třetí straně pověřené Provozovatelem místo instalace Sestavy a být přítomen na místě k převzetí Zboží, případně zajistit přítomnost osoby, která je Uživatelem oprávněna k převzetí Zboží.
  5. Nesplní-li Uživatel podmínky uvedené v bodě 4 této přílohy obchodních podmínek, je Provozovatel oprávněn naúčtovat mu náklady na marnou cestu ve výši 6 Kč za kilometr.
  6. Uživatel se může dohodnout s Provozovatelem na alternativním způsobu předání Zboží, kdy si Uživatel osobně vyzvedne Zboží v sídle Provozovatele.
  7. Doprava Zboží mimo území České republiky je možná do vybraných zemí a je zpoplatněná. Doprava do zemí: Slovensko, Rakousko, Německo, Polsko… je zpoplatněna sazbou 0,31 EUR za každý najetý kilometr na cestě k Uživateli a zpět. Doprava do zemí: Francie, Itálie.. je možná na základě individuální domluvy Uživatele s Provozovatelem na podmínkách a ceně dopravy.

ÚDAJE O PLATEBNÍCH BRANÁCH, KTERÉ VYUŽÍVÁ NÁŠ E-SHOP

 

Online platby pro platbu bankovním převodem pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Odkaz je https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana .Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 
 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

Platba kartou přes platební bránu Barion

Nejrychlejší způsob zaplacení online.

Platby kartou se uskutečňují prostřednictvím systému Barion. Informace o kartě se nedostanou k obchodníkovi. Poskytovatel služeb Barion Payment Zrt je instituce pod dohledem Maďarské národní banky a číslo jeho licence je H-EN-I-1064/2013.

Do rozhraní platební brány Barion zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty.

 

Platba kryptoměnami přes Coinbase směnárnu

Stále využívanější způsob platby přes největší směnárnu, kterou využilo více jak 30 miliónů uživatelů. Coinbase je licencovaná u Newyorského ministerstva finančních služeb (DFS).