HERMÉS

POSEL BOHŮ – HERMÉS – VÁM PŘINÁŠÍ TY NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE

Stejně jako mýtický posel bohů a bůh komunikace, obchodu a zisku, se naše top PC sestava HERMES vyznačuje rychlostí, výkonností a chytrými vychytávkami.

Je to ten nejluxusnější vodou chlazený počítač s nejmodernějšími technologiemi a špičkovými komponenty, které vybíráme s ohledem na maximální optimalizaci výkonu.

VÝBĚR KOMPONENTŮ

Představte si svoje vysněné rychlé auto. Jen se špičkou palce dotknete plynu a už uháníte kupředu kamkoli se vám zamane. A přesně takhle funguje HERMES – supervýkonný počítač se dvěma okruhy vodního chlazení.

HERMES využívá ty nejnovější technologie, které jsou aktuálně k dispozici u CPU, GPU a všech dalších klíčových komponentů. Obsah sestavy průběžně aktualizujeme v souladu s vývojem, abychom vám vždy mohli dodat to nejvychytanější a nejlepší. Počítač si díky tomu udrží přední pozice v rychlosti a výkonu dlouhou dobu. A pokud se rozhodnete využít i naši službu průběžných upgradů hardware, nemusí zestárnout vůbec.

Chceme, aby vám počítač šlapal přesně tak, jak potřebujete, proto se při objednávce ptáme, k jakému účelu budete počítač převážně využívat. Hry? Grafika? Od všeho trochu? Dle vašich preferencí uzpůsobíme nastavení komponentů. A stejně tak můžete u některých položek promluvit do sestavy i vy a vybrat si navíc ten úplně nejvýkonnější komponent na trhu.

CHLAZENÍ – DVA OKRUHY

Závratný výkon, kterým sviští, nechává HERMA chladným. Dopřáli jsme mu totiž luxus dvou samostatných chladících okruhů. Jeden se stará o chlazení procesoru, druhý o chlazení grafické karty, takže si oba tyhle komponenty mohou dovolit obrovský výkon. Poladíme vám je na maximum umožněné výrobcem a je na vás, jak dále využijete jejich potenciálu. Vězte, že potenciál k přetaktování je tu obrovský, ale je potřeba vzít v potaz všechny stránky overclockingu. Více viz náš článek zde.

Vodní chlazení stavíme z toho nejlepšího, co je na trhu, s ohledem na maximální efektivitu a bezpečnost. Srdce tvoří dvě vysoce kvalitní pumpy, každá s 300ml rezervoárem. Používáme tvrdé trubky a pochromované těsnění se speciálním patentovaným trojitým těsnícím kroužkem, které znemožňuje jakýkoli únik chladící kapaliny. Na GPU a CPU instalujeme nejlepší dostupné chladicí bloky a používáme nejkvalitnější dostupné teplovodivé pasty. O odvod tepla se starají dva high-end radiátory a 12 supertichých ventilátorů RIING PLUS . Oběh kapaliny sledují ukazatele průtoku, teplotu komponentů vodního chlazení kontrolují dva senzory. Základní deska má své vlastní senzory tepla, které můžete kontrolovat v obslužném software základní desky.

Komponenty vodního chlazení vybíráme samozřejmě taky s ohledem na vizuální efekt. Chlazení plníme průhlednou kapalinou, kdy barvu dodáme přesně dle vašeho přání. Pokud chcete, může mít každý okruh jinou barvu. Větráčky, chladící bloky a rezervoáry mají RGB podsvícení s možností volby z 16,8 milionů barev a výběr mnoha světelných efektů. Můžete je ovládat i přes mobilní aplikaci a hlasem.

SYSTÉM A ZÁLOHOVÁNÍ

HERMES je předurčen k rychlosti a ta si žádá i pořádnou kapacitu disku. Takže volíme ten nejlepší ultrarychlý SSD Nvme, navíc ještě zapojený v RAID 0 pro maximální optimalizaci rychlosti sekvenčního čtení a zápisu. O to, že HERMES při své rychlosti také hodně unese, se stará nejlepší 8TB úložiště na trhu s rychlostí zápisu doplnit

Sestavu vám dodáme s nainstalovaným operačním systémem Windows 10 ve verzi PRO. Můžete zvolit, zda chcete primární, nebo druhotnou licenci. Sestava obsahuje disk pro zálohu, který každý týden zálohuje celý systémový disk a jeho data přes Acronys software a uchovává poslední dvě zálohy.

 

 

DESIGN

Jak už jsme nakousli u chlazení, HERMES je nejen výkonný a rychlý, ale taky skvěle vypadá. Jeho masivní průhledná skříň s temperovaným sklem skýtá luxusní pohled na vymazlený vnitřek v podsvícení, které si sami volíte a můžete ho měnit třeba každý den.

Stejně tak vám můžeme dodat sestavu i bez barevných efektů. Volba je na vás, záleží na tom, co se líbí vám.

Jsme pedanti na designovou čistotu, takže můžete počítat s tím, že pohled do skříně nebude nic narušovat. I kabely instalujeme tak, že vypadají jako přirozená součást uměleckého díla.

 

SERVIS A ZÁRUKA

Počítače stavíme srdcem. Máme je rádi. Chceme, abyste ze své nové sestavy byli nadšení. A aby vám ten pocit pokud možno vydržel co nejdéle. Proto ke každé sestavě HERMES nabízíme i rozsáhlé servisní služby. Každá sestava, kterou předáme zákazníkovi, má u nás vedenou kartu počítače s veškerými údaji o HW a SW a plánem servisu, takže se vám můžeme ozvat pokaždé, když je potřeba váš počítač zkontrolovat.

Nabízíme jak základní servis v podobě kontroly SW, HW a doplňování chladící kapaliny, tak rozšířené služby průběžného upgradu klíčových částí a zprostředkování prodeje původních komponentů. Díky této unikátní službě váš počítač nikdy nezestárne a vy přitom nemusíte nikam jezdit a něco zařizovat. Servis se odehrává přímo u zákazníka. Více o servisních službách zde.

CPU – AMD RYZEN THREADRIPPER 3960X

Top 24jádrový procesor s 48 vlákny 3. generace AMD Ryzen Threadripper vyrobený moderní 7nm technologií jede v základu na frekvenci 3.8GHz s automatickým přetaktováním na Turbo Overclock s frekvencí 4.5GHz při větším vytížení.

Je odemčený pro další přetaktování, jen je třeba vzít v potaz související otázky, viz náš článek zde.

Podporuje až 6 současně zapojených NVMe RAID disků.

ZÁKLADNÍ DESKA – ASUS ROG ZENITH II EXTREME

Špičkový motherboard s AMD TRX40 socketem pro procesory 3. generace Ryzen Threadripper.

Osm DDR4 RAM slotů umožňuje až 256GB RAM

Čtyři GPU porty s PCIe 4.0, až 5 disků M.2 – kompatibilní s nejnovějšími NVMe

Osm portů USB 3.2 Gen 2 a 4x USB 3.2 Gen 1, integrovaný Ethernet Aquantia 10 Gbps 

Propracovaný odvod tepla včetně chlazení M.2 disků

Zvuková karta SupremeFX S1220 s DTS zvukem a high-end konvertorem ESS Sabre DAC

Interaktivní barevný design s maximální personalizací díky RGB podsvícení s 16,8 miliony barvami v technologii Aura Sync, ovladatelný i přes mobilní aplikaci nebo hlasovou kontrolu.

GPU – GeForce ROG-STRIX-RTX2080S-GAMING, 8GB GDDR6

Supervýkonná 8GB grafická karta RTX 2080 Super s nejnovější Turing architekturou

Základní frekvence 1845 MHz, otevřená pro overclocking

Umožňuje virtual reality gaming ve vysokém rozlišení

Podporuje rozhraní DX12 a ray tracing

Místo chlazení vzduchem instalujeme špičkový vodní chladící blok; GPU má samostatný okruh vodního chlazení.

RGB podsvícení s 16,8 miliony barvami v technologii Aura Sync můžete sladit s ostatními komponenty a měnit podle aktivity počítače, dění ve hře, hudby nebo vlastní nálady.

Vzhledem k rychlosti vývoje doporučujeme pravidelnou obměnu GPU, s čímž vám rádi pomůžeme, včetně zprostředkování prodeje původní grafické karty (více viz informace o našem servisu)

DISKY – 2xNVMe SSD 500GB SYS + 8TB HDD + 1TB BACKUP HDD

Dva superrychlé systémové disky NVME M.2 disky zapojené v RAID 0. Díky supervýkonnému procesoru, který disk nebrzdí, má RAID význam pro maximalizaci rychlosti.

Kapacita systémového disku 500GB.

Luxusně prostorné úložiště v podobě špičkového a extra spolehlivého HDD s kapacitou 8TB

Zvlášť stojící 1TB disk pro automatickou týdenní zálohu systémových dat a ukládání dvou posledních záloh přes software Acronys.

PAMĚTI – KINGSTON 64GB RAM (4x16GB)

Operační pamět 64 GB zajišťují čtyři 16GB DD4 paměti běžící na frekvenci 3200 MHz.

Jsou zapojené v quad systému, takže využívají na maximum možnosti dané procesorem

Paměti mají RGB podsvícení a umožňují personalizaci v technologii Aura Sync.

ZDROJ – 1200W PLATINUM PLUS RGB

1200wattový zdroj zajišťuje víc než dostatek energie pro všechny komponenty a počítá i s rezervou pro případ rozšiřování nebo obměňování sestavy v budoucnu

Distribuci energie k jednotlivým komponentům můžete nastavovat v obslužné aplikaci zdroje.

Chlazený ultratichým ventilátorem.

Díky RGB Plus podsvícení můžete zdroj designově sladit s dalšími komponenty v sestavě

 

CHLAZENÍ – VODNÍ PUMPY, 2 OBVODY, VENTILÁTORY

Srdce chlazení tvoří dvě špičkové pumpy, každá s 300ml rezervoárem, průtokem až 1135 litrů za hodinu a maximálním tlakem až 99 PSI.

Pumpy jsou podsvícené a díky RGB Plus technologii a softwaru můžete světlo sladit s hudbou, hrami nebo třeba teplotou procesoru.

Obvody chlazení jsou z tvrdých trubek s pochromované těsněním se speciálním patentovaným trojitým těsnícím kroužkem.

O odvod tepla se starají dva high-end radiátory a 12 supertichých ventilátorů RIING PLUS s antivibrační podložkou.

I ventilátory mají LED podsvícení s možností volby z 16,8 milionů barev a výběr mnoha světelných efektů.

Software SyncALL umožňuje ladění podsvícených komponentů, a to i přes hlasovou kontrolu.

CHLAZENÍ – CHLADÍCÍ BLOKY NA CPU A GPU

Chladící blok na GPU je ten nejlepší tenký blok s poniklovanou elektrolytickou mědí a vrškem z CNC vysoustuženého průhledného akrylátu.

Špičkový chladící blok na CPU stojí také na tenkém niklovém základu. Má zabudovaný senzor pro kontrolu teploty v reálném čase.

Při instalaci chladících bloků používáme nejkvalitnější dostupné teplovodivé pasty.

Oba bloky jsou podsvícené a umožňují personalizaci díky technologii Aura Sync.

NEW
195 962

Na zakázku dělaná špičková PC sestava s dvěma nezávislými vodními okruhy za použití těch nejlepších materiálů a vodních bloků vás pustí s výkonem hodně daleko. Jeden okruh chladí procesor, druhý grafickou kartu. V základní konfiguraci PC osazen:

Procesor: AMD RYZEN Threadripper 3960X (24 jader)

Základní deska: ASUS ROG ZENITH II EXTREME

Grafická karta: ASUS ROG-STRIX-RTX2080S-A8G-GAMING, 8GB GDDR6

Operační paměť: 64GB DDR4 KINGSTON HyperX 3200MHz 4X16

SSD HD: Samsung 980 PRO 500GB

HDD: 8TB WesternDigital GOLD

HDD BackUP: 1TB Western Digital Blue se softwarem Acronis True Image

Zdroj: TT 1200W Platinum

Chlazení a Vodní bloky: 2 pumpy s 2 okruhy, GPU a CPU blok

Vypalovačka: BR+DVD ASUS BW-16D1HT bulk

OS: Windows 10 Professional

Doba dodání: 14 dní