DOPRAVA

Jak probíhá doprava našich sestav na území České republiky?

Využíváme výhradně vlastní individuální dopravu, abychom měli jistotu, že vaše sestava je po celou dobu přesunu jako v bavlnce. Sestavu vám zdarma dovezeme až na místo určení, kde ji také zapojíme, předvedeme a vysvětlíme vám, jak o ni pečovat. Na termínu doručení se s vámi předem domluvíme tak, aby to vyhovovalo oběma stranám. Kompletní podmínky dopravy najdete zde.

Jak probíhá doprava mimo území České republiky?

Dopravu mimo území České republiky zajišťujeme do vybraných zemí také formou individuální dopravy. Doprava je zpoplatněná. Doprava sestavy na Slovensko, do Rakouska, Polska, Německa, Maďarska, Slovinska a Dánska je zpoplatněná sazbou 0,31 EUR za každý najetý kilometr na cestě k zákazníkovi i zpět. Doprava do dalších zemí – Francie, Itálie, Nizozemí, Belgie, Lucembursko, Velká Británie, Chorvatsko, Rumunsko, Bulharsko – je možná za podmínek a za cenu dle individuální domluvy.

Můžu si hotovou sestavu vyzvednout přímo u vás?

Samozřejmě můžete. Pokud si chcete převoz zajistit sami, jsme na to připraveni. Sestavu vám předvedeme zapojenou u nás, vysvětlíme, jak o ni pečovat, pomůžeme vám ji naložit a zabezpečit v autě a popřejeme vám šťastnou cestu.

Jakým způsobem doručujete hotové PC sestavy?

K doručení hotových sestav využíváme výhradně vlastní dopravu, abychom zaručili, že je váš luxusní počítač po celou dobu jako v bavlnce. Doprava a zapojení PC je zdarma na celém území České republiky. Doručení do dalších vybraných zemí (viz mapka výše) je zpoplatněno sazbou za ujeté kilometry.

Je možné si hotové PC vyzvednout osobně?

Ano, osobní vyzvednutí hotové sestavy je možné po domluvě v sídle naší firmy v Praze 6.

Zasíláte do zahraničí prostřednictvím mezinárodních kurýrních služeb?

Zasílání do zahraničí přes běžné kurýrní služby bohužel není možné. Vodou chlazené PC sestavy jsou křehká záležitost a kurýrní služby nedokáží zaručit doručení v nepoškozeném stavu.