NIKÉ

NIKÉ – BOHYNĚ VÍTĚZSTVÍ

Herní PC sestavu NIKÉ jsme pojmenovali po řecké bohyni vítězství.

Tak jako je NIKÉ mezi ostatními řeckými bohy výjimečná svými křídly, vyniká toto naše vodou chlazené herní PC unikátním designem a výběrem komponentů, které vyhoví i těm nejnáročnějším hráčům.  

 

VÝBĚR KOMPONENTŮ

To, jestli ve hře zvítězíte, se sice odvíjí hlavně od vašich schopností, ale určitě se shodneme, že se vítězství snadněji dobývá ve vytuněném hi-tech oblečku než v prorezivělém brnění. S NIKÉ, která vodou uchladí výkonné komponenty včetně špičkové grafické karty, si hráčskou zkušenost vychutnáte na maximum.

Komponenty v sestavě NIKÉ jsou vybrané s ohledem na potřeby hráčů a nároky nejmodernějších her. Obsah sestavy průběžně aktualizujeme v souladu s vývojem hardware i herního trhu, takže se vždy drží na špičce a vyhoví i hodně náročným hráčům. Nabízíme i službu průběžného omlazování komponentů, díky které může být vaše sestava pořád na špici mezi herními PC i po dlouhých letech od zakoupení. 

Sestavu NIKÉ jsme stvořili pro hráče, ale pokud ji chcete kvůli jejímu designu a budete ji využívat převážně k jinému účelu, je to samozřejmě možné. Stačí účel využití uvést do objednávky a my vám podle vašich preferencí uzpůsobíme nastavení komponentů. U většiny klíčových položek můžete navíc promluvit do sestavy i vy a vybrat si navíc ještě výkonnější komponent.

VODNÍ CHLAZENÍ

Herní PC bez vodního chlazení je doslova jako ryba bez vody. NIKÉ má chlazení postavené výhradně z toho nejlepšího, co je na trhu. Kvalitní procesor a supervýkonná grafická karta, které jsme do sestavy vybrali, skýtají velký potenciál pro přetaktování a ještě silnější herní zážitky. Od nás dostanete komponenty v sestavě poladěné na maximum umožněné výrobcem a je na vás, jak dále využijete jejich potenciál. Více napoví náš článek o overclockingu, kde se zabýváme všemi pro a proti. 

Základ vodního chlazení tvoří vysoce kvalitní pumpa s 300ml rezervoárem a průtokem až 1135 litrů za hodinu. Obvod je z tvrdých trubek. Používáme pochromované těsnění se speciálním patentovaným trojitým těsnícím kroužkem, takže únik chladící kapaliny je zcela vyloučen. Na GPU a CPU instalujeme nejlepší dostupné chladicí bloky a používáme nejkvalitnější dostupné teplovodivé pasty. O odvod tepla se stará high-end radiátor a 7 supertichých ventilátorů RIING PLUS . Oběh kapaliny sleduje ukazatel průtoku, teplotu komponentů vodního chlazení kontroluje senzor. Základní deska má své vlastní senzory tepla, které můžete kontrolovat v obslužném software základní desky.

NIKÉ má unikátní futuristický design skříně a její průhledná boční stěna dává možnost zdůraznit i její vnitřní krásu pomocí vyladěného designu. Chladící obvod plníme průhlednou tekutinou, jejíž barvu si můžete zvolit při objednávce. Ventilátory, chladící bloky a rezervoáry mají RGB podsvícení s možností volby z 16,8 milionů barev a výběr mnoha světelných efektů.

SYSTÉM A ZÁLOHOVÁNÍ

Chod systému zajišťuje ultrarychlý SSD Nvme s kapacitou 500GB, který je až o 32 % rychlejší než předchozí generace Nvme disků. V sestavě je dále zapojen 2TB hard disk coby spolehlivé a příjemně prostorné úložiště.

Sestavu vám dodáme s nainstalovaným operačním systémem Windows 10 ve verzi PRO. Můžete zvolit, zda chcete primární, nebo druhotnou licenci. Sestava obsahuje 1TB disk pro zálohu, který každý týden zálohuje celý systémový disk a jeho data přes Acronys software a uchovává poslední dvě zálohy.

DESIGN

NIKÉ je krásná zvnějšku i zevnitř, vždy připravená zvítězit a dobýt si vaše srdce svým nekompromisním designem.

Skladba komponentů uvnitř skříně včetně čistě vedených kabelů lahodí oku a vyhoví i největším puntíčkářům.

Většina komponentů má možnost podsvícení, jehož barvu můžete sladit s děním ve hře, hudbou nebo třeba se svou aktuální náladou.

Barvy a efekty jsou ovladatelné i přes mobilní aplikaci a hlasem a váš hráčský zážitek tak může získat další rozměr.

SERVIS A ZÁRUKA

Počítače stavíme srdcem. Máme je rádi. Chceme, abyste ze své nové sestavy byli nadšení. A aby vám ten pocit pokud možno vydržel co nejdéle. Proto ke každé sestavě NIKÉ nabízíme i rozsáhlé servisní služby. Každá sestava, kterou předáme zákazníkovi, má u nás vedenou kartu počítače s veškerými údaji o HW a SW a plánem servisu, takže se vám můžeme ozvat pokaždé, když je potřeba váš počítač zkontrolovat.

Nabízíme jak základní servis v podobě kontroly SW, HW a doplňování chladící kapaliny, tak rozšířené služby průběžného upgradu klíčových částí a zprostředkování prodeje původních komponentů. Díky této unikátní službě váš počítač nikdy nezestárne a vy přitom nemusíte nikam jezdit a něco zařizovat. Servis se odehrává přímo u zákazníka. Více o servisních službách zde.

CPU – AMD RYZEN 9 3950X

Nejnovější 16jádrový procesor Threadripper s 32 vlákny. Vyrobený 7nm technologií a s PCI Express 4.0 rozhraním jede v základu na frekvenci 3.5GHz s možností výrobcem podporovaného přetaktování na Turbo Overclock s frekvencí 4.7GHz

ZÁKLADNÍ DESKA – ASUS ROG STRIX B550-F GAMING – AMD B550

Mateřskou lodí všech komponentů sestavy je high-end motherboard ASUS ROG Strix B550-F Gaming.

Čtyři DDR4 RAM sloty umožňují až 128GB RAM

Pět GPU portů, jeden z nich PCIe 4.0×16,  M.2 port s PCIe 4.0 s NVMe SSD

Deska je skvělá pro vodou chlazené PC a je připravená na přetaktování.

Velké množství portů: 2x USB 3.2 Gen 2, 4x USB 3.2 Gen 1, 4x USB 2.0i

Zvuková karta SupremeFX s 7.1 kanály s ekvalizérem zvuku

Interaktivní barevný design s maximální personalizací díky RGB podsvícení s 16,8 miliony barvami v technologii Aura Sync, ovladatelný i přes mobilní aplikaci nebo hlas.

GPU – ASUS GeForce DUAL-RTX2080S-8G-EVO-V2, 8GB GDDR6

Supervýkonná 8GB grafická karta RTX 2080 Super s nejnovější Turing architekturou

Základní frekvence 1845 MHz, otevřená pro overclocking

Umožňuje virtual reality gaming ve vysokém rozlišení

Podporuje rozhraní DX12 a ray tracing

Místo chlazení vzduchem instalujeme špičkový vodní chladící blok

Vzhledem k rychlosti vývoje doporučujeme pravidelnou obměnu GPU, s čímž vám rádi pomůžeme, včetně zprostředkování prodeje původní grafické karty (více viz informace o našem servisu)

DISKY – NVMe SSD 500GB SYS + 2TB HDD + 1TB BACKUP HDD

Superrychlý systémový NVME M.2 disk zvládá až o 32 % vyšší rychlost než předchozí generace NVMe – čtení 3400 MB/s, zápis 2300 MB/s.

Kapacita systémového disku 500GB.

Prostorné úložiště v podobě špičkového a extra spolehlivého HDD s kapacitou 2TB

Zvlášť stojící 1TB disk pro automatickou týdenní zálohu systémových dat a ukládání dvou posledních záloh přes software Acronys

 

PAMĚTI – KINGSTON 32GB RAM (4x8GB)

Operační pamět 16 GB zajišťují čtyři 8GB DDR4 paměti zapojené v quad systému a běžící na frekvenci 3200 MHz

Paměti mají RGB podsvícení a umožňují personalizaci v technologii Aura Sync

 

ZDROJ – 750W GOLD PLUS RGB

750 wattový zdroj zajišťuje víc než dostatek energie pro všechny komponenty a počítá i s rezervou pro případ rozšiřování nebo obměňování sestavy v budoucnu

Distribuci energie k jednotlivým komponentům můžete nastavovat v obslužné aplikaci zdroje.

Chlazený ultratichým ventilátorem.

Díky RGB Plus podsvícení můžete zdroj designově sladit s dalšími komponenty v sestavě.

CHLAZENÍ – VODNÍ OKRUH A 7 VENTILÁTORŮ

Srdce chlazení tvoří špičková pumpa s 300ml rezervoárem, průtokem až 1135 litrů za hodinu a maximálním tlakem až 99 PSI.

Pumpa je podsvícená a díky RGB Plus technologii a softwaru můžete světlo sladit s hudbou, hrami nebo třeba teplotou procesoru.

Obvod chlazení je z tvrdých trubek s pochromovaným těsněním se speciálním patentovaným trojitým těsnícím kroužkem.

O odvod tepla se stará high-end radiátor a 7 supertichých ventilátorů RIING PLUS s antivibrační podložkou.

I ventilátory mají LED podsvícení s možností volby z 16,8 milionů barev a výběr mnoha světelných efektů.

Software SyncALL umožňuje ladění podsvícených komponentů, a to i přes hlasovou kontrolu.

CHLAZENÍ – CHLADÍCÍ BLOKY NA CPU A GPU

Chladící blok na GPU je ten nejlepší tenký blok s poniklovanou elektrolytickou mědí a vrškem z CNC vysoustuženého průhledného akrylátu.

Špičkový chladící blok na CPU stojí také na tenkém niklovém základu. Má zabudovaný senzor pro kontrolu teploty v reálném čase.

Při instalaci chladících bloků používáme nejkvalitnější dostupné teplovodivé pasty.

Oba bloky jsou podsvícené a umožňují personalizaci díky technologii Aura Sync.

NEW
117 810

Na zakázku dělaná špičková PC sestava s vodním chlazením za použití těch nejlepších materiálů a vodních bloků s nejnovějšími technologiemi je ideální pro hraní her, ale nebude vás po dlouhou dobu brzdit v téměř jakékoliv práci. Díky vodnímu chlazení si můžete užít nadstandardního výkonu všech komponentů. V základní konfiguraci má:

Procesor: AMD Ryzen 9 3950X (16 jader)

Základní deska: ASUS ROG STRIX B550-F GAMING - AMD B550

Grafická karta: ASUS GeForce DUAL-RTX2080S-8G-EVO-V2, 8GB GDDR6

Operační paměť: 32GB DDR4 KINGSTON HyperX 3200MHz 4X16

SSD HD: Samsung 970 EVO 500GB

HDD: 2TB WesternDigital GOLD

HDD BackUP: 1TB Western Digital Blue

Zdroj: TT 750W Gold

Chlazení a Vodní bloky: 1 pumpa 2 okruhy, GPU a CPU blok

OS: Windows 10 Professional

Doba dodání: 14 dní