HEPHAISTÓS

HEPHAISTÓS – VÝROBCE HRAČEK PRO BOHY

Tak jako řecký bůh ohně dokázal zkrotit sílu ohně a tvořit díky ní krásné věci, krotí vodní chlazení naší high-end PC sestavy HEPHAISTOS teplo špičkových komponentů, jež jsme vybrali pro vaši ničím nebržděnou radost z rychlosti a výkonu.

 

VÝBĚR KOMPONENTŮ

Pokud milujete věci, které jsou krásné a zároveň vysoce funkční, je pro vás HEPHAISTOS se svou otevřenou skříní a elegantně poskládanými high-end komponenty tou správnou volbou.

Komponenty v sestavě HEPHAISTOS využívají nejnovější technologie, které jsou aktuálně k dispozici pro CPU, GPU a další klíčové části počítače. Obsah sestavy průběžně aktualizujeme v souladu s vývojem, takže se vždy drží na technologické špičce a vám se dostává do ruky pořádně vymazlené želízko. Díky nejmodernějším technologiím vydrží HEPHAISTOS dlouho držet krok se špičkou ve výkonu a pokud se rozhodnete využít i naši službu průběžného omlazování komponentů, nemusí vám vůbec zestárnout.

Při objednávce se ptáme, k jakému účelu budete počítač převážně využívat. Hry? Grafika? Od všeho trochu? Dle vašich preferencí uzpůsobíme nastavení komponentů. A stejně tak můžete u některých položek promluvit do sestavy i vy a vybrat si navíc ještě výkonnější komponent.

 

CHLAZENÍ VODOU

Hephaistův oheň krotíme vodním chlazením postaveným z toho nejlepšího, co je na trhu. Výkonný procesor a grafická karta, které jsme do sestavy vybrali, skýtají velký potenciál pro přetaktování a my chceme, abyste byli schopni uchladit třeba celé stádo ohnivých koní. Od nás dostanete komponenty v sestavě poladěné na maximum umožněné výrobcem a jak dále využijete jejich potenciál, je na vás. Více napoví náš článek o overclockingu, kde se zabýváme všemi pro a proti. 

Srdce vodního chlazení tvoří vysoce kvalitní pumpa s 300ml rezervoárem a průtokem až 1135 litrů za hodinu. Používáme tvrdé trubky a pochromované těsnění se speciálním patentovaným trojitým těsnícím kroužkem, které znemožňuje jakýkoli únik chladící kapaliny. Na GPU a CPU instalujeme nejlepší dostupné chladicí bloky a používáme nejkvalitnější dostupné teplovodivé pasty. O odvod tepla se stará high-end radiátor a 4 supertiché ventilátory RIING PLUS . Oběh kapaliny sleduje ukazatel průtoku, teplotu komponentů vodního chlazení kontroluje senzor. Základní deska má své vlastní senzory tepla, které můžete kontrolovat v obslužném software základní desky.

HEPHAISTOS má krásnou otevřenou skříň, takže je nasnadě pověnovat se důkladně i vizuální stránce a udělat z chlazení krásné industriální umělecké dílo. Chladící obvod plníme průhlednou tekutinou, jejíž barvu si můžete zvolit při objednávce. Ventilátory, chladící bloky a rezervoáry mají RGB podsvícení s možností volby z 16,8 milionů barev a výběr mnoha světelných efektů. Barvy a efekty jsou ovladatelné i přes mobilní aplikaci a hlasem.

SYSTÉM A ZÁLOHOVÁNÍ

Systémový disk pro sestavu HEPHAISTOS jsme vybrali s ohledem na rychlost. Volíme ten nejlepší ultrarychlý SSD Nvme s kapacitou 500GB. Pro ukládání je v sestavě zapojen aktuálně nejspolehlivější 4TB hard disk.

Sestavu vám dodáme s nainstalovaným operačním systémem Windows 10 ve verzi PRO. Můžete zvolit, zda chcete primární, nebo druhotnou licenci. Sestava obsahuje 1TB disk pro zálohu, který každý týden zálohuje celý systémový disk a jeho data přes Acronys software a uchovává poslední dvě zálohy.

DESIGN

Jak už jsme zmínili, HEPHAISTOS má otevřenou skříň a uvnitř je rozhodně na co se dívat.

Většina komponentů má možnost podsvícení, jehož barvu můžete sladit s hudbou, děním ve hře nebo třeba se svou náladou.

Stejně tak vám můžeme dodat sestavu i bez barevných efektů. Volba je na vás, záleží na tom, co se líbí vám.

Jsme detailisti a pedanti na čistotu, takže můžete počítat s tím, že i kabely instalujeme tak, aby vypadaly jako přirozená součást uměleckého díla.

 

SERVIS A ZÁRUKA

Počítače stavíme srdcem. Máme je rádi. Chceme, abyste ze své nové sestavy byli nadšení. A aby vám ten pocit pokud možno vydržel co nejdéle. Proto ke každé sestavě HEPHAISTOS nabízíme i rozsáhlé servisní služby. Každá sestava, kterou předáme zákazníkovi, má u nás vedenou kartu počítače s veškerými údaji o HW a SW a plánem servisu, takže se vám můžeme ozvat pokaždé, když je potřeba váš počítač zkontrolovat.

Nabízíme jak základní servis v podobě kontroly SW, HW a doplňování chladící kapaliny, tak rozšířené služby průběžného upgradu klíčových částí a zprostředkování prodeje původních komponentů. Díky této unikátní službě váš počítač nikdy nezestárne a vy přitom nemusíte nikam jezdit a něco zařizovat. Servis se odehrává přímo u zákazníka. Více o servisních službách zde.

CPU – AMD RYZEN THREADRIPPER 3960X

Top 24jádrový procesor s 48 vlákny 3. generace AMD Ryzen Threadripper vyrobený moderní 7nm technologií jede v základu na frekvenci 3.8GHz s automatickým přetaktováním na Turbo Overclock s frekvencí 4.5GHz při větším vytížení.

Je odemčený pro další přetaktování, jen je třeba vzít v potaz související otázky, viz náš článek zde.

Podporuje až 6 současně zapojených NVMe RAID disků.

ZÁKLADNÍ DESKA – ASUS ROG STRIX TRX40-XE GAMING

Spolehlivou oporou a kostrou celé sestavy je high-end motherboard  ASUS ROG STRIX TRX40-XE GAMING s AMD TRX40 socketem pro procesory 3. generace Ryzen Threadripper.

Osm DDR4 RAM slotů umožňuje až 256GB RAM

Tři GPU porty s PCIe 4.0, až 3 disky M.2 – kompatibilní s nejnovějšími NVMe

Deska je ideální pro vodou chlazené PC a je zcela připravená na přetaktování.

Velké množství portů pro velkou variabilitu: 8x USB 3.2 Gen 2, 4x USB 2.0 v předním panelu, plus 4x USB 3.2 Gen 1 a 4x USB 2.0 v patici

Zvuková karta SupremeFX S1220 s DTS zvukem a high-end konvertorem ESS Sabre DAC

Interaktivní barevný design s maximální personalizací díky RGB podsvícení s 16,8 miliony barvami v technologii Aura Sync, ovladatelný i přes mobilní aplikaci nebo hlasovou kontrolu.

GPU – ASUS GeForce DUAL-RTX2080S-8G-EVO-V2, 8GB GDDR6

Supervýkonná 8GB grafická karta RTX 2080 Super s nejnovější Turing architekturou

Základní frekvence 1845 MHz, otevřená pro overclocking

Umožňuje virtual reality gaming ve vysokém rozlišení

Podporuje rozhraní DX12 a ray tracing

Místo chlazení vzduchem instalujeme špičkový vodní chladící blok

Vzhledem k rychlosti vývoje doporučujeme pravidelnou obměnu GPU, s čímž vám rádi pomůžeme, včetně zprostředkování prodeje původní grafické karty (více viz informace o našem servisu).

DISKY – 1xNVMe SSD 500GB SYS + 4TB HDD + 1TB BACKUP HDD

Superrychlý systémový NVME M.2 disk zvládá až o 32 % vyšší rychlost než předchozí generace NVMe – čtení 3400 MB/s, zápis 2300 MB/s.

Kapacita systémového disku 500GB.

Prostorné úložiště v podobě špičkového a extra spolehlivého HDD s kapacitou 4TB

Zvlášť stojící 1TB disk pro automatickou týdenní zálohu systémových dat a ukládání dvou posledních záloh přes software Acronys.

PAMĚTI – KINGSTON 32GB RAM (4x8GB)

Operační pamět 32 GB zajišťují čtyři 8GB DD4 paměti zapojené v quad režimu a běžící na frekvenci 3200 MHz

Paměti mají RGB podsvícení a umožňují personalizaci v technologii Aura Sync.

 

ZDROJ – 1050W PLATINUM PLUS RGB

1050 wattový zdroj zajišťuje víc než dostatek energie pro všechny komponenty a počítá i s rezervou pro případ rozšiřování nebo obměňování sestavy v budoucnu

Distribuci energie k jednotlivým komponentům můžete nastavovat v obslužné aplikaci zdroje.

Chlazený ultratichým ventilátorem.

Díky RGB Plus podsvícení můžete zdroj designově sladit s dalšími komponenty v sestavě

CHLAZENÍ – VODNÍ CHLAZENÍ + VENTILÁTORY

Srdce chlazení tvoří špičková pumpa s 300ml rezervoárem, průtokem až 1135 litrů za hodinu a maximálním tlakem až 99 PSI.

Pumpa je podsvícená a díky RGB Plus technologii a softwaru můžete světlo sladit s hudbou, hrami nebo třeba teplotou procesoru.

Obvod chlazení je z tvrdých trubek s pochromovaným těsněním se speciálním patentovaným trojitým těsnícím kroužkem.

O odvod tepla se stará high-end radiátor a 4 supertiché ventilátory RIING PLUS s antivibrační podložkou.

I ventilátory mají LED podsvícení s možností volby z 16,8 milionů barev a výběr mnoha světelných efektů.

Software SyncALL umožňuje ladění podsvícených komponentů, a to i přes hlasovou kontrolu.

 

CHLAZENÍ – CHLADÍCÍ BLOKY NA CPU A GPU

Chladící blok na GPU je ten nejlepší tenký blok s poniklovanou elektrolytickou mědí a vrškem z CNC vysoustuženého průhledného akrylátu.

Špičkový chladící blok na CPU stojí také na tenkém niklovém základu. Má zabudovaný senzor pro kontrolu teploty v reálném čase.

Při instalaci chladících bloků používáme nejkvalitnější dostupné teplovodivé pasty.

Oba bloky jsou podsvícené a umožňují personalizaci díky technologii Aura Sync.

NEW
154 251

Na zakázku dělaná špičková pc sestava s vodním chlazením za použití těch nejlepších materiálů a vodních bloků s nejnovějšími technologiemi je všestraně vyladěná na maximální výkon při profesionální práci s grafikou a videi, stejně jako na hraní her v tom nejvyšším rozlišení a detailu. Jen tak nezestárne. V základní konfiguraci PC sestavy:

Procesor: AMD RYZEN Threadripper 3960X (24j)

Základní deska: ASUS ROG STRIX TRX40-XE GAMING

Grafická karta: ASUS GeForce DUAL-RTX2080S-8G-EVO-V2, 8GB GDDR6

Operační paměť: 32GB DDR4 KINGSTON HyperX 3200MHz 4X16

SSD HD: Samsung 970 EVO 500GB

HDD: 4TB WesternDigital GOLD

HDD BackUP: 1TB Western Digital Blue

Zdroj: TT 1050W Platinum

Chlazení a Vodní bloky: 1 pumpa 2 okruhy, GPU a CPU blok

OS: Windows 10 Professional

Doba dodání: 14 dní